В Івано-Франківську відзначили переможців "Бюджету участі"

news-image: В Івано-Франківську відзначили переможців "Бюджету участі"
Сьогодні, 11 вересня в Івано-Франківську вручили сертифікати переможцям програми "Бюджет участі".

Як відомо, 28 серпня в Івано-Франківську завершилось голосування за проекти бюджету участі. Конкурс в Івано-Франківську провели вдруге. Цьогоріч була виділена сума у 1,5 млн грн. Це дало змогу вибрати більшу кількість переможців та вибрати більше проектів ніж минулого року. Підсумки голосування визначили шляхом підрахунку балів, які віддали за окремий проект, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, він роздумує над тим, щоб наступного року  у двічі збільшити фінансування партиципаторного фінансування.

Всього за "Бюджет участі" проголосували 8 038 людей, з них скорсталися електронним методом – 3046, у бібліотеках проголосувало – 3637, у ЦНАПі – 1355.

"Це нова для Франківська програма й ми кожного року працюємо над її розвитком. Найважливішим у цій програмі для мене залишається те, що активні та свідомі мешканці міста можуть брати безпосередню участь у розподілі бюджетних коштів. Що люди перестають чекати, що хтось зробить для них, а беруть ініціативу у свої руки", - зауважив Марцінків.

Перше місце з 480 голосами отримала "Зона відпочинку "Китайська стіна", на другому місці - «Музичний простір мікрорайону Опришівці", треті – "Благоустрій дитячого майданчика бул. Північний 7А, 7, 9". Вони всі отримали більше чотирьохсот голосів.

Окрім того, перемогли й такі проекти як сурдопереклад християнських телепрограм, заміна вікон на сходових клітках, облаштування сучасного мультимедійного лекторію на базі відкритого студентського простору Paragraph», музичний простір мікрорайону Опришівці, освітлення відпочинкової зони ліхтарями від сонячних батарей та інші.

Загалом, фінансування отримають 33 проекти від франківців.

За словами Марцінківа, цьогоріч було багато проектів, що стосувалися християнства, ОСББ, спортивних та дитячих майданчиків, відпочинкових зон. Дехто з переможців взяв участь у "Бюджеті участі" вже вдруге.

Окрім вручення сертифікатів переможцям оголосили список розпорядників коштів, з якими вони в подальшому реалізовуватимуть свої проекти. Це – департамент житлової, комунальної політики та благоустрою, департамент освіти на науки, департамент культури, департамент архітектури та управління капітального будівництва.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.09.2017 14:14