В Івано-Франківську заклали камінь під пам'ятник Роману Шухевичу

news-image: В Івано-Франківську заклали камінь під пам'ятник Роману Шухевичу
Сьогодні, 30 червня в Івано-Франківську заклали камінь та освятили місце під пам'ятник Роману Шухевичу.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків підкреслив, що Шухевич визначна постать для українців, адже він зробив все для того, щоб Україна повстала, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

"В день коли повстала українська держава та в 110-річницю від дня народження Романа Шухевича на вулиці, що носить його ім'я символічно ми вирішили закласти камінь", - зауважив міський голова.

Окрім того в майбутньому також пропонуватимуть добавити гімназії №2, біля якої спорудять пам’ятник, ім'я Романа Шухевича.

Голова обласної організації українських націоналістів Микола Сулятицький зазначив, що ідею встановлення пам'ятника виношували давно. А вже на останній сесії міськради запропонували місце для його встановлення.

Довідково: Роман Шухевич - український політичний і державний діяч, військовик. Член галицького крайового проводу Організації українських націоналістів. Командир з боку українців українського військового підрозділу «Нахтігаль» в складі іноземних легіонів Вермахту, Генерал-хорунжий, головнокомандувач Української повстанської армії, голова Секретаріату Української головної визвольної ради.

Романові Шухевичу посмертно присвоєно звання Герой України.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.06.2017 13:55
загрузка...