В мерії привітали найкращого зварника і чемпіонів з Таеквон-До

Міський голова вручив подяки та подарунки юним переможцям чемпіонату Європи з Таеквон-До I.T.F та переможцю Міжнародного конкурсу зварників.

Як відомо 29-30 квітня в столиці Естонії, місті Таллін, проходив Чемпіонат Європи з Таеквон-До I.T.F. Спортсмени Івано-Франківщини зуміли поборотись за високі місця, зокрема Карина Ткачук стала чемпіонкою Європи, Валентин Слюсар став срібним призером, а Олександра Кінаш здобула почесне 5-те місце.

Завдяки цим результатам національна збірна України посіла 2-ге загальнокомандне місце серед 33-ох країн Європи.

Окрім того, вперше в історії України студент з франківського училища №21 виборов перемогу на Міжнародному конкурсі молодих зварників, який щороку відбувається у Чехії. Дем’ян Берладин здобув «Золотий кубок Лінде 2018» для української збірної в одній із номінацій.