В міському суді Івано-Франківська обрали нового голову

news-image: В міському суді Івано-Франківська обрали нового голову
Сьогодні, 23 листопада в Івано-Франківському міському суді провели вибори голови суду.

За правилами, пропонувати свою кандидатуру на посаду голови можуть тільки ті судді, в яких чинні повноваження. Таких у суді залишилось вісім. Та загалом у голосуванні взяли участь 18 суддів, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Присутні на виборах запропонували єдину кандидатуру Тараса Антоняка.

"Більшість присутніх мене знає, я маю досвід роботи на цій посаді. Зараз надзвичайно складна ситуація зі справлянням правосуддя. Я буду намагатися робити все, щоб мешканці якомога менше відчували дискомфорт. Друге, що я завжди підтримував це відкритість суду. Тож постараюсь надалі бути містком між громадою і судом. Є певні речі, які в найближчому майбутньому хочеться реалізувати щодо відкритості суду"-, сказав Антоняк.

Також, за словами Тараса Антоняка, у великому залі суду вже розпочали ремонт і невдовзі там з'явиться Центр комунікації з громадськістю.

Опісля, судді приступили до таємного голосування. За його результатами новим головою Івано-Франківського міського суду терміном на три роки став Тарас Антоняк. За нього проголосували 16 суддів, ще двоє утримались.

Як відомо, попередній голова суду Лев Кишакевич був обраний 28 квітня. Проте у зв'язку  з тим, що він став суддею Верховного Суду, посада голови стала вакантною. 11 листопада Кишакевич разом із іншими суддями склав присягу.

Слід зауважити, Тарас Антоняк був попередником Кишакевича. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.11.2017 16:31