В Надвірні мешканці підготували відпочинкову зону до літнього сезону

news-image: В Надвірні мешканці підготували відпочинкову зону до літнього сезону
Вже стало доброю традицією у Надвірні проводити різноманітні екологічні акції по прибиранню території міста.

У суботу, 14 квітня, відбулась загальноміська толока в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука, на прибережній смузі р.Бистриця Надвірнянська, біля Богородчанського моста та в зоні відпочинку вул.Зелена-Богуна. 

"За останні роки в Надвірні сформувалась активна громадськість, яка дбає про чистоту в нашому місті і постійно приймає участь в таких заходах. Зокрема, до цьогорічної акції, яка була одна з найчисельніших, долучились працівники державних установ, колективи підприємств міста, представники громадських організацій та небайдужі мешканці міста. Варто відзначити також ще двох учасників толоки – це пан Михайло Григораш та волонтер Корпусу Миру США Леслі Нолан, які не залишились осторонь та долучились до екологічної акції", - розповідають організатори акції. 

Під час толоки було залучено спецтехніку комунальних служб, за допомогою якої було вивезено зібране сміття. Крім того, депутати міської ради в рамках екологічної акції посадили більше десятка саджанців липи у міській зоні відпочинку ім.Назарія Яремчука.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.04.2018 12:24