В одному з франківських озер продовжує гинути риба. Фахівці розводять руками

news-image: В одному з франківських озер продовжує гинути риба. Фахівці розводять руками
В озері на вулиці Товарній вже кілька днів масово гине риба. Спеціалісти наразі не можуть назвати причини мору.

17 липня о 9.20 до рятувальників поступило повідомлення про те, що на технічній водоймі за на вулиці Товарна, на поверхні води виявлено неживу рибу. В ході огляду фахівці встановили, що на краях берегів є невідомі світло-голубі помутніння та осад невідомого походження. Мертву рибу і проби води взяли на аналізи.

Втім, вже сьогодні, 19 липня ситуація повторилася. Зранку мешканці знову помітили на поверхні води багато мертвої риби і викликали спеціалістів, інформує кореспондентка Бліц-Інфо з місця події.

Як пояснив заступник начальника Держагенства рибного господарства Ігор Корсун, вже два дні відповідні служби досліджують аналізи води і риби, тож вони чекають результатів.

"Зараз мертву рибу збирають і будуть утилізовувати. Окрім того, прийнято рішення очистити озеро. Тож плануємо його спустити і шукати причини забруднення. Опісля озеро очистять і знову заповнять водою", - пояснив фахівець.

Водночас у розмові з кореспонденткою Бліц-Інфо лаборант Дністровського БУВР, які перевіряють аналізи води зауважила, що наразі ще не всі аналізи готові. Втім, за словами фахівця, перші результати не виявили каналізаційних стоків, вода прозора і немає специфічного запаху. Лаборант також зауважила, що у відібраних пробах води дуже низький рівень кисню, що може свідчити про забруднення якоюсь хімічною речовиною, але точно можна буде сказати після завершення всіх аналізів.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.07.2018 13:34