В середмісті відкрили громадський простір дружній до дітей

news-image: В середмісті відкрили громадський простір дружній до дітей
Сьогодні, 16 січня поблизу скверу Міцкевича та дитячої бібліотеки відкрили перший громадський простір дружній до дітей.

Як сказав на відкритті міський голова Руслан Марцінків, спочатку була ідея "Tyco Electronics", які хотіли співфінансувати встановлення майданчика в місті, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

"Потім долучились мами Прикарпаття, які запропонували саме цей майданчик. Хочеться подякувати всім хто працював над втіленням проекту в життя та депутатам, які підтримали виділення з бюджету близько 450 тисяч гривень. Сподаваємося, що і надалі будемо спільно встановлювати такі майданчики", - сказав на відкритті мер. 

У свою чергу голова організації "Мами Прикарпаття" Мар'яна Вершиніна розповіла, що цей проект отримав другу премію на Міжнарордному архітектурному конкурсі ще у 2015 році, тому саме його вирішили реалізувати.

"Це авторський проект і аналогів немає. Це не просто дитмайданчик, а облаштування громадського простору де буде зручно для всіх. Вартість його обласштування близько 680 тисяч гривень. Цей проектцінний ще й тим, що для його втілення обєднали зусилля ГО, спонсори і влада міста", - розповіла Вершиніна.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.01.2018 17:43