Вартові приходять на допомогу самотнім франківцям

news-image: Вартові приходять на допомогу самотнім франківцям
Часто рятувальники «Муніципальної варти» Івано-франківська допомагають немічним людям, які опинилися у скрутній ситуації.

Так, нещодавно перевезли жінку інваліда 1 групи із Франківська на лікування у село Угорники. Згодом, разом із ДСНС відправилися на виклик із відкривання дверей. В результаті допомогли літній немічній жінці також і з домашніми справами. Про це йдеться на сторінці "Муніципальна Варта Івано Франківськ". 

"Один з викликів на відкриття дверей, - розповідає рятувальник «Варти» Андрій Загрунний. - Жителі будинку звернулися у ДСНС, оскільки їхня сусідка третій день не виходить з квартири і не відповідає. Виявилось, що пані впала та не могла сама піднятись. Допомогли дійти їй до ліжка, надали першу допомогу та дочекались швидкої. Зазвичай на цьому наша місія завершується, але тут ми просто не могли поїхати. Жінка живе сама і не має нікого з близьких. За порадою лікаря організували солодкий чай, допомогли з ходунками та почекали, поки вона набереться сил. Потім залишили її відпочивати.

І подібних викликів є велика кількість. Добре, коли у людини є сусіди, які переживають. А що як ніхто не зверне на це увагу? І людина днями залишиться лежати на землі не отримавши ніякої допомоги. А сил аби самому піднятися з кожною годиною стає все менше. Тому будьте уважні до своїх самотніх сусідів. Навідуйтеся до них та при потребі кличте на допомогу. Якщо у вас з ними дружні стосунки, попросіть залишити вам на всякий випадок дублікат ключа від їхньої квартири".


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 19.02.2018 14:38