Ведмідь з Коломийщини, якого утримували в жахливих умовах, переїхав до Львова

news-image: Ведмідь з Коломийщини, якого утримували в жахливих умовах, переїхав до Львова
Щасливе завершення історії ведмедя Тайсона з Коломийщини, який утримувався в жахливих умовах.

Між селами Годи Добровідка і Турка знаходиться територія колишніх мисливських угідь де утримували диких тварин. Зараз ця територія захаращена сміттям, а з тварин залишився один ведмідь.

Долею самотнього ведмедя зацікавилися коломийські учасники АТО. Про це повідомив атовець Кушнірук Михайло.

"Перший раз про критичну ситуацію з утриманням ведмедя в товаристві УТМР (в лісі між селами Турка і Годи Добровідка) ми з хлопцями, як і всі інші, взнали з сюжета на телебаченні. Ми поїхали на місце утримання звіра. Тоді у нас і виникла ідея створи на тій території зону відпочинку та реабілітації учасників АТО, членів їх сімей, одночасно зробити належні умови утримання ведмедя, якого місцеві єгєрі кличуть Тайсоном, а також відновити на тій території альтанки, будиночок. Ми виклали цю ідею на папері, звернулися у відповідні інстанції, зараз працюємо в цьому напрямку", - розповідає воїн. 

Поки створення центру реабілітації в процесі, атовці зконтактували з міжнародним фондом " Four paws", адже під їхньою егідою працює у Львівській області ведмежий притулок Домажир, щоб допомогли тварині.

"Сьогодні до місця тримання Тайсона прибули спеціалісти з ведмежого притулку, а також іноземні спеціалісти з Фонду. Тайсона оглянув ветеринар, залишився задоволеним його виглядом. Спільно було прийнято рішення тимчасово забрати ведмедя до притулку в Домажир для детального його огляду, обстеження. Це дасть нам час і можливість підготувати належні умови утримання Тайсона згідно міжнародних норм, а також ми обговорили можливість підтримки нашої ідеї Фондом " Four paws", - пише Кушнірук Михайло.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 09.10.2017 15:27
загрузка...