Весільна княгиня та гуцульська автентика: У Франківську святкують День Верховини

news-image: Весільна княгиня та гуцульська автентика: У Франківську святкують День Верховини
Сьогодні, 24 вересня на площі Ринок стартував фестиваль «Верховина в Івано-Франківську».

На площі Ринок розгорнули святкову виставку-продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва, вишивки, ткацтва, кушнірства, бісероплетіння, писанкарства та інших видів народного гуцульського мистецтва. А туристичні садиби пропонують франківцям тури вихідного дня і запрошуватимуть усіх бажаючих на відпочинок до столиці Гуцульщини – Верховини, інформує кореспонеднт Бліц-Інфо.

На фестивалі також діє гуцульська кухня та видовищні майстер-класи зі вдягання гуцульської княгині, уміння танцювати «Гуцулку» й інші.

"Гуцульське весілля зберегло всі традиції, що колись давно були у Галичі. Однак за останні роки трапилося так, що традиції занепали та збереглися тільки далеко в горах. Ми сьогодні покажемо, як збирати весільну княгиню", - розповідає завідувач науково-дослідного центру "Гуцульщина" Іван Зеленчук.

Фестиваль – це своєрідна презентація культурно-мистецької автентики та широкої програми економІчно-івестиційних,  туристично-відпочинкових можливостей Верховинського району для жителів та гостей міста.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.09.2017 13:25