Від початку серпня на 79 іноземців склали адмінпротоколи про порушення

news-image: Від початку серпня на 79 іноземців склали адмінпротоколи про порушення
Прикарпатські правоохоронці проводять операцію «Мігрант».

На виконання вимог наказу Національної поліції України, а також п. 1 ч.1 ст. 23 ЗУ «Про Національну поліцію», з метою належної організації превентивної та профілактичної діяльності, спрямованої на запобігання вчиненню правопорушень, у тому числі іноземцями та особами без громадянства в період з 01 по 31 серпня 2017 року в області проводиться практичний етап спільних профілактичних заходів під умовною назвою „Мігрант”.

Заходи, які проводяться поліцією спільно з управлінням державної міграційної служби в області та Чернівецьким прикордонним загоном спрямовані на запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, посилення контролю за перебуванням даних осіб на території України та протидії нелегальній міграції.

З початку операції складено 79 адмінпротоколів за різні правопорушення допущених іноземцями, з них за 2 – керування автотранспортом у нетверезому стані (ст.130 КУпАП), 7 – розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді (ст.178 КУпАП), та чимало інших.

В результаті спільних дій працівників УДМС України в Івано-Франківській області та ГУ НП в області в період з 01 по 16 серпня 2017 року виявлено 26 іноземців, які порушили законодавство України про правовий статус та яких притягнуто до адміністративної відповідальності (ч. 1 ст. 203 КУпАП).

Стосовно 22 осіб направлено обґрунтовані звернення до УДМС в області про скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, а щодо 11 – про примусове повернення за межі України, із застосуванням заборони щодо подальшого в’їзду.

За цей період розпочато 7 кримінальних проваджень стосовно іноземних громадян, зокрема підозрюваних у вчиненні таких кримінальних правопорушень як крадіжки, злочини пов’язані з незаконним обігом наркотиків, хуліганство, а також встановлено місцезнаходження особи, яка перебувала у розшуку за переховування від органів слідства та суду. Їм повідомлено про підозру вчинення злочинів та застосовано запобіжні заходи.

СК ГУНП в Івано-Франківській області


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.08.2017 08:29