Відомого політика у Франківську зупинили п'яним за кермом


Днями франківські патрульні зупинили "Мерседес" з нетверезим водієм, який представився поліціянтам як "відомий український політик".

24 березня в Івано-Франківську по вулиці Миру, 38 патрульні зупинили за порушення ПДР Mercedes-Benz GL 550. Як дізнався КУРС, за кермом був Володимир Цвіль, у минулому консул України в Мюнхені, фігурант "касетного скандалу". Саме Цвіль у 2000-му році за дорученням Олександра Мороза вивіз за кордон майора Мельниченка, а потім був комунікатором між майором-втікачем, Леонідом Кучмою і СБУ. У 2002 році Цвіль навіть написав книгу про "касетний скандал" – прослуховування кабінета президента Кучми у зв'язку з убивством журналіста Георгія Гонгадзе. У 2012 році Цвіль без успіху балотувався до Верховної Ради України по калуському округу (№85).

На виборах у 2016 році Цвіль обіцяв прикарпатцям активну співпрацю і мільярди інвестицій з ЄС. 

Затриманий патрульними, Цвіль пройшов огляд в ОНД і надув 0,94 проміле. Цікаво, що автомобіль Mercedes-Benz GL 550, яким керував порушник, зареєстровано на Домініку Плющ, доньку екс-голови ВРУ Івана Плюща. 

У прес-службі патрульної поліції КУРСу підтвердили факт зупинки 24 березня цього року такого автомобіля з нетверезим водієм, що представився поліцейським як "відомий український політик". На водія складено постанови за ст. 173 та ч. 1 ст. 130 КУпАП.