Відомий актор з Прикарпаття розповів, як вжився в роль пастора у комедійному серіалі

news-image: Відомий актор з Прикарпаття розповів, як вжився в роль пастора у комедійному серіалі
Вчора на телеканалі «1+1» відбулась довгоочікувана прем’єра другого сезону комедійного серіалу «Село на мільйон», в якому відомий актор з Прикарпаття Юрій Горбунов зіграв роль священника Любомира.

Під час онлайн-конференції на сайті «КП в Україні» ведучий поділився подробицями зі зйомок стрічки та відкрив деякі деталі особистого життя.

Актор розповідає, що легко вжився роль пастора, адже сам греко-католик за віросповіданням:

«Зйомки проходили в селі, і коли я йшов по вулиці, люди хрестилися і опускали голови. Завжди намагався поводити себе як священик, говорити правильні речі. Єдине, дозволяв собі пожартувати з гримерами або з друзями по кадру: коли заходив, простягав їм руку, щоб вони її цілували», - згадує актор.

Юрій Горбунов також розповів про реакцію своєї дружини, відомої української ведучої Катерини Осадчої на пародії, які він показує публіці на Чемпіонаті України з гумору «Ліга сміху»:

«Перш, ніж показати пародію на сцені, я показую їй вдома. І дружина каже, що смішно, що не смішно, що схоже, а що не дуже. У мене і в «Шоу Юри» є пародія на Катю. У неї така специфічна манера мовлення, що її легко пародіювати і це виходить смішно. Мені здається, гірше, коли тебе не пародіюють», - зазначає актор.

Цікавим є також те, що незважаючи на свій насичений робочий графік, ведучому все ж вдається провести час зі своїм маленьким сином Іваном:

«Я намагаюся якомога більше часу проводити з сином. Мій графік мобілізує мене. Ти підлаштовуєшся, щоб прийти додому, коли він ще не спить, прокидаєшся раніше, щоб побути з ним вранці. Пам’ятаю, як Катю викликали на чергову зйомку, а у няні був вихідний. Вона повинна була повернутися за кілька годин, але повернулася пізніше. І я годував його, міняв підгузки, укладав спати, одягав, ходив з ним гуляти. Коли ти розумієш, яка це відповідальність, що це твоя дитина, і крім тебе цього ніхто не зробить, це круті відчуття. Тільки коли він плакав, мене брала паніка. Але зараз він підріс, вже простіше».


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 21.11.2017 10:36