Відомий прикарпатський силач допоміг звести будинок паралімпійському чемпіону

news-image: Відомий прикарпатський силач допоміг звести будинок паралімпійському чемпіону
Відомий силач з Прикарпаття Василь Вірастюк взяв участь у грандіозному проекті "Час будувати".

Сполучені штати, Аргентина, Італія, Філіппіни, Туреччина, Ізраїль, Нідерланди... В 14 країнах створили свій варіант цього масштабного шоу. Його мета - побудувати будинок і дати шанс на нове життя достойним людям. Герої кожного випуску пережили драми, втрати і біль. Вони не зламалися. Але впоратися з бідою самотужки їм не під силу. Архітектори, дизайнери і будівельники об'єднуються з сотнею тисяч небайдужих людей, пише Бліц-Інфо з посиланням inter.ua.

У цьому випуску будинок звели для 44-річного Павла із сели Карнауховка Дніпропетровської області. Чоловік втратив ногу у юності, але не здався і продовжив спортивну кар'єру.

Будинок для його багатодітної сім'ї звели за два місяці - зводили за спеціальною технологією та індивідуальному проекту. На допомогу будівельникам прибули сусіди, знайомі, друзі та земляки Павла. А також - богатир Василь Вірастюк та співачка Віра Брежнева. 

Василь Вірастюк сам пережил трагедію: втратив першу жінку, яка загинула під час збігу обвалів на горно-лісному курорті. Тому прекрасно розуміє, як важлива підтримка у важку хвилину.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 06.12.2017 11:42