Війну на Донбасі змалювали в графічній новелі "Перехрестя"

news-image: Війну на Донбасі змалювали в графічній новелі "Перехрестя"
Сьогодні, 25 жовтня в Івано-Франківську презентували графічну новелу про війну на Донбасі та окупацію Криму “Перехрестя”.

Новела складається з 9 різних розповідей, які записано з уст реальних людей, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

Представники “Молодої просвіти Прикарпаття” працювали над історією медика, працівника медичного університету, який подався на передову, аби рятувати там життя, Віктора Костюка.

Автор оповіді Євгенія Бардяк розповідає, що книжка дає можливість зрозуміти, що війна триває досі.

"Кожен може долучитися до того, щоб в Україні скоріше настав мир. Тож я вирішила зробити це таким способом - розповісти одну із історій. У книзі історії про людей, які брали участь у бойових діях, жили там, рятували життя", - зауважує Бардяк.

За її словами, робота над романом тривала приблизно півроку.

Костюк пригадує, що погодився стати героям книжки через те, що вважає, що більша кількість людей має знати про парамедиків. Він зізнається, що досі не знає як автори описали його історію.

"Це війна, а не антитерористична операція, як нам говорять. Це зовсім не те, що показують нам по телевізору. Під час перебування на передовій мені було трохи важко, адже за професією я паталогоанатом, тож немаю жодного відношення до живих пацієнтів, а працюю з мікроскопом. Мені прийшлося в екстремальних умовах згадувати все, чого вчили в університеті", - розповів він.

У книжці змальовані оповіді про полон, життя переселенців та тих, хто залишився у “сірій зоні”, про боротьбу родичів за права загиблих добровольців та інші історії.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.10.2017 17:35