Військові вчили франківських вчителів стріляти

news-image: Військові вчили франківських вчителів стріляти
На базі Івано-Франківської ЗШ №18 проведено показове навчальне заняття для вчителів про «Планування та проведення навчально-польових зборів з бойовою стрільбою із автомата Калашникова для учнів 11-х класів».

Метою навчальних занять було ознайомити вчителів із нормативно-правовою базою, керівними документами, методикою підготовки та проведення навчальних занять для школярів із вказаної вище теми, йдеться на сайті МВК

Актуальність обраної теми полягала в тому, що через два тижні в закладах загальної середньої освіти розпочнуться 3-х денні навчально-польові збори для випускників 11-х класів,  які завершуватимуться бойовими стрільбами з АК.

ЗШ №18 була обрана не випадково для проведення школи ППД, адже вона є однією з кращих у місті з національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді на теренах Прикарпаття. Учні та вчителі цього закладу неодноразово ставали переможцями різноманітних Всеукраїнських та обласних конкурсів з цієї тематики.

Відкриваючи заняття школи ППД, директор школи Дмитро Чміль під час відео презентації ознайомив присутніх із історією та специфікою роботи школи, досягненнями учнів та вчителів, поділився  власним досвідом управлінської діяльності. На його думку, педагоги не можуть успішно учити дітей, якщо у цей же час самі не навчаються. Цей принцип його педагогами успішно реалізовується упродовж трьох десятиліть у ЗШ №18. Він зазначив, що дирекція школи значну увагу приділяє національно-патріотичному та військово-патріотичному вихованню учнів, уміло зацікавлює вчителів до активного залучення учнів до позакласної та гурткової роботи з предмета, стимулює їх роботу.

Упродовж останніх років дирекція школи власними силами зміцнила матеріально-технічну базу для вивчення предмета «Захист Вітчизни»: придбала нову навчальну зброю, навчальні схеми, плакати та інформаційно-рекламні матеріали для кабінету «Захист Вітчизни», відремонтувала шкільний тир та створила місця для укриття учнів у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

Учитель предмета «Захист Вітчизни» ЗШ №18 Корнійко Юрій Йосипович поділився власним досвідом роботи з організації та проведення НПЗ в школі. Упродовж багатьох років він відповідально й чітко планує роботу з підготовки та проведення навчально-польових зборів, попередньо відпрацьовує усі етапи стрільби, проводить детальний аналіз результатів бойових стрільб учнями. 

Особливо корисними були знання, які отримали присутні під час показового заняття на базі в/ч Національної Гвардії. Командування частини продемонструвало учителям нові тактичні вимоги до проведення бойових стрільб, діям особового складу під час здійснення військових операцій відповідно до вимог стандартів НАТО.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 24.04.2018 19:34