Впритул до скандального стадіону на Шухевичів хочуть звести багатоповерхівку

news-image: Впритул до скандального стадіону на Шухевичів хочуть звести багатоповерхівку
Минулого тижня в Івано-Франківську розгорівся конфлікт навколо ідеї побудови спортивного комплексу на місці стадіону обласної ДЮСШ, що на Шухевичів, 21.

Управління молоді та спорту ОДА навіть винесло проект рішення «Про спорудження спортивного комплексу (легкоатлетичного багатофункціонального манежу)»  на розгляд сесії Івано-Франківської обласної ради, попередньо пройшовши комісії облради. Втім, розглянути проект депутати не встигли через протест спортсменів та мешканців району. Ініціатор протесту, депутат міськради від "УКРОПу", спортсмен Віталій Мерінов вважає, що манеж треба будувати на іншій ділянці, а не на місці діючого стадіону. Мовляв, краще вкласти кошти у його реконструкцію, а не зводити там спорткомплекс з підземним паркінгом. Тож коли пропозиція "зняти питання з розгляду" не знайшла підтримки серед депутатів, Мерінов разом з іншими протестувальниками зірвали сесію облради. Відтак через безлад і штовханину у залі голова облради був змушений двічі зупиняти засідання. Відновити сесію вдалося тільки після того, як депутати проголосували за перенесення питання на друге пленарне засідання, що відбудеться 22 грудня.

А напередодні, 14 грудня з цього приводу відбулись громадські обговорення. Треба зауважити, знову було гаряче - спортсмени на чолі з Меріновим переконували, що стадіон й так зараз активно використовують, тож його краще залишити як є. Місцеві хвилювались, що будівництво лише зашкодить району. У свою чергу тренери спортшколи пояснювали, що існуючий стадіон є нестандартним і не підходить для тренувань професійних спортсменів. Окрім того покриття на ньому є знищеним і небезпечним. Тож професійні спортсмени змушені шукати собі місця для тренувань в інших областях чи навіть закордоном. А на новому манежі можна буде готувати майбутніх олімпійських чемпіонів.

Водночас, цього ж дня на постійній комісії із питань містобудування та земельних відносин міськради розглядали питання щодо виділення землі під будівництво багатоповерхівки за адресою Шухевичів, 16 місцевому ОСББ. Треба зазначити, ця ділянка розміщується впритул до стадіону ДЮСШ. 

Синім обведено ділянку, що пропонується виділити під будівництво багатоквартирного будинку

Втім, комісія вирішила без виїзду на місце будівництво не погоджувати, тож питання відклали. Цікаво, що вчора на місці вже працювала техніка - ділянку чистили від чагарників та непотребу.

У розмові з кореспондентом Бліц-Інфо депутат міськради Сергій Палійчук пояснює, що з проханням про виділення землі до нього звернулись мешканці будинку на Шухевичів, 16, що об'єднались в ОСББ. Переконує, що до будівництва ніякого відношення не має - лише представляє інтереси ОСББ. 

"До мене, як депутата міськради і Віталія Мерінова, як члена земельної комісії, звернулись люди щодо виділення ділянки під будівництво. Там є десять сімей. Оскільки у них немає депутата від округу, мешканці просили, аби ми при можливості представляли їхні інтереси. Відношення до того будівництва немаю і мати не буду. До мене просто звернулись люди. Я ще їм казав, що не хочу представляти їхні інтереси, бо ще звинуватять. Але оскільки люди просили, то я захищаю інтереси ігромади. Та комісія це питання відклала як мінімум поки не виїдуть на місце і вирішить чи варто давати землю", - зазначає депутат.

До слова, під час обговорень щодо будівництва спорткомплексу на місці стадіону мешканці прилеглих будинків переконували, що нічого масштабного будувати там не можна через особливості ґрунту.

Читайте також: Конфлікт через спорткомплекс на Шухевичів: Хто з відомих сусідів заліз за межу стадіону?

Як виглядає франківський стадіон, де пропонують звести спорткомплекс


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.12.2017 18:59