Виїзна сесія облради: Депутати навідались у Залучанський будинок-інтернат

news-image: Виїзна сесія облради: Депутати навідались у Залучанський будинок-інтернат
Сьогодні, 27 квітня в Снятині відбудеться ХХІ виїзна сесії обласної ради.

Проте, перед початком розгляду порядку денного депутати вирішили навідатись до будинків-інтернатів і перевірити умови проживання їх вихованців, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

Першим завітали у Залучанський інтернат для дітей з вадами розвитку.

"Це вже п'ята виїзна сесія цієї каденції, яку ми проодимо, аби проаналізувати, в якому стані соціальний захист населення в області та як його покращити. Думаю, що нікому не треба пояснювати важливість питання соцполітики", - зауважив голова обласної ради Олександр Сич. 

Як розповів керівництву і депутатам облради директор закладу, на рік на одну дитину цьогоріч передбачено 120 тисяч гривень.

"Зараз в інтернаті перебуває 128 дітей і значна частина з них є лежачі. Тож за дітьми доглядає 81 нянька. Також приїздять благодійники-волонтери, які допомагають організувати дозвілля для вихованців закладу", - каже директор.

Загалом в інтернаті є два спальних корпуси, реабілітаційна кімната, сад, басейн, підсобне господарське приміщення. Для депутатів провели екскурсію закладом, щоб показати в яких умовах проживають діти.

Далі депутати поїдуть оглянути умови проживання у Снятинському психоневрологічному інтернаті. Опісля у будинку культури розпочнеться сама сесія на яку винесено винесено 12 питань. 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 27.04.2018 11:09