"Виродки": В Івано-Франківську презентували драму про підліткові проблеми

news-image: "Виродки": В Івано-Франківську презентували драму про підліткові проблеми
Сьогодні, 11 червня, в Івано-Франківському драмтеатрі відбулась прем'єра драми "Виродки" театральної школи "ЖИВБУВПЕС".

Як зауважує засновник школи "ЖИВУБУВПЕС" та режисер драми Ігор Захарчук, цією роботою вони хочуть нагадати дорослим, що потрібно звертати увагу на проблеми своїх дітей. 

Драма розповідає про Єву та Костю, які познайомились на горищі школи, інформує кореспондентка Бліц-ІнфоВін - потвора-філософ, хворий на рідкісний синдром Тричера-Колінза, вона - скромна новенька, з потаємною мрією стати популярною. Горище стає для них духовним прихистком і "місцем сили", адже агресивне підліткове середовище не терпить подібної "інакшості" і прирікає двох "виродків" на "вигнання".

"Тему ми взяли важку, інколи незрозумілу для дорослих. Вони вважають, що загублена іграшка в пісочниці - це не стрес для дитини, а крутий телефон в сусіда по парті - це не важливо, хоча це все не так. Те, як ми відносимось до дітей дуже впливає на їхнє майбутнє",- впевнений режисер.

Автор драми Таїсія Люта каже, що тут досліджується проблема культу краси. Головний герой - виродок по природі. Він усамітнюється для того, щоб перебороти себе і навчитись жити в сучасному соціумі. На противагу йому гарні діти, які знищують один одного. 

"Задача мистецтва - знаходити вихід з положення. Завжди має бути світла лінія, у нашій виставі вона присутня. Цього досягає той, хто лишається собою", - додає Люта.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.06.2018 15:23