Виставку «Чарівний край Черемоша й Прута» відкрили в холі ОДА

news-image: Виставку «Чарівний край Черемоша й Прута» відкрили в холі ОДА
Сьогодні в холі адмінбудівлі ОДА відбулося відкриття тематичної виставки художніх творів українських майстрів живопису під назвою «Чарівний край Черемоша й Прута».

За словами начальника Чернівецького прикордонного загону полковника Олега Вовка, експозиція організована заслуженим художником України Михайлом Пархоменком за сприяння Чернівецької та Івано-Франківської ОДА. Даний проект присвячений 100-річчю від дня створення окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки, пише прес-служба ОДА. 

Презентовані полотна, які відображають повсякденне життя прикордонників та краєвиди Буковини і Прикарпаття, які відкриваються під час несення служби.

Відвідали виставку заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк та керівник апарату ОДА Роман Маланій.

Під час вітального слова Ігор Пасічняк зазначив, що дата початку презентації такої тематичної виставки у нашій області не є простим збігом. Картини експонували саме сьогодні з нагоди 28-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України, що, на думку посадовця, несе у собі певний символізм.

Також зазначалося, що за сприяння управління культури Чернівецької та Івано-Франківської областей видано каталог та медаль, присвячені 100-річчю від дня створення окремого корпусу кордонної охорони Української Народної Республіки.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.07.2018 17:03