Виставки, лекції та презентації: Що цікавого цього тижня у Франківську?

news-image: Виставки, лекції та презентації: Що цікавого цього тижня у Франківську?
Вечірки, презентації, виставки, лекції або ж тренінги. В Івано-Франківську щодня відбувається багато різноманітних культурних подій.

Планувати дозвілля варто завчасно, тож кореспондент Бліц-Інфо зібрав найцікавіші події цього тижня - з 25 вересня до 1 жовтня.

У понеділок, 25 вересня о 16:00 в Urban Space 100, Грушевського 19 відбудеться традиційна щорічна зустріч "Meet the TEDx".

"Meet the TEDx" вже традиційний захід в рамках підготовки до конференції TEDx, покликаний розповісти про суть руху TED. Для учасників зустрічі організатори підготували підбірку надихаючих виступів під час конференцій TEDx з усього світу. Після перегляду відбудеться обговорення та дискусія.

Світлина від Urban Space 100.

У вівторок, 26 вересня о 17:00 в Urban Space 100, Грушевського 19 відбудеться лекція "Як побороти страх камери? МК по фото та відео позуванню​".

Успішний фешн фотограф - Юля Кузьмович поділитися секретами фото та відео позування для учасниць 10-го ювілейного сезону «Star Faсе of the Season f’w 2018» та всіх бажаючих. Розкаже як побороти страх перед камерою і про основні складові успіху роботи між моделлю та фотографом. Як правильно поводитися перед камерою та як увійти в підібраний образ і почуватися впевнено перед камерою.

Світлина від Urban Space 100.

Цього ж дня, о 18:30 в обласній філармонії відбудеться концерт національної капели бандуристів України імені Г.Майбороди.

​За рік до свого столітнього ювілею Національна капела бандуристів України імені Г.Майбороди підготувала для вас нову концертну програму під назвою «О, Україно! О, рідна Ненько!». В програму увійшли твори, які об’єднує важлива тема - боротьба Української держави за свою Незалежність. У концертах лунатимуть пісні, що надихають до мужності, честі, гідності та патріотизму від епохи Козаччини, через роки боротьби січових стрільців та Української повстанської армії до нашого сьогодення та героїв АТО. А також ми маємо несподівані сценічні рішення для нової програми. Такою капелу бандуристів ви ще ніколи не бачили! Будь справжнім українцем - підтримуй рідну пісню!

Національна капела бандуристів України імені Г.Майбороди

У четвер, 28 вересня  18. 00 год. в книгарні "Є", Незалежності 31 відбудеться презентація книжки Оксани Кузів «ЩЕмить».

Статистика вперто кричить світові, що така аномалія розвитку... (!) зустрічається в середньому в одного із двох тисяч новонароджених!!! Вдумайтесь тільки – 1 до 2000!!! А хто про це говорить? Хто? Та, практично, ніхто, одиниці! Бо кожен боїться не так бути сприйнятим, не під тим кутом світла виставленим загалу напоказ, бути осміяним!.. На жаль, соціум воліє закрити очі, щоби не бачити, заткати вуха, щоби не чути... Йому вигідніше радше зробити вигляд, що таких людей просто не існує, а якщо десь і є, то точно не в їхньому місті, державі, а десь на краю світу, як рудиментарні залишки чогось низькорозвиненого і примітивного... Але... Кожен, хто прийшов у цей світ, має право на Любов. Новий роман авторки «ЩЕмить» про важливу проблему, про яку не прийнято говорити вголос. Люди, яким довелось з цим жити, зазвичай, залишаються несприйнятими ні суспільством, ні самі собою. Розуміння всього масштабу проблеми змінить ваше уявлення і ставлення до таких людей, які, можливо, щодня перебувають поміж нами, та, як і всі, прагнуть бути прийнятими. І хай ця книга защемить у серці, здійснить метаморфозу наших душ і навчить сприймати себе і людей довкола такими, якими вони є.

Світлина від Книгарня

Цього ж дня, о 18.00 у дворику Шевченко Три, Шевченка 3 відбудеться дискусія "СУП. Створи Урбан Проект".

Створюємо традицію думати про своє місто. Хочемо позначити точку на мапі та час в календарі куди кожен зможе прийти говорити про здійснені/заплановані/омріяні проекти розвитку міського простору. Будь-хто - студент/підприємець/державний службовець/просто містянин. Це один вечір щотижня, де на великий спільний стіл ми зможемо викласти всі наші проекти, обговорювати/створювати/експерементувати/перевіряти/розвивати їх. Тут буде можливість ділитись своїми ідеями/мріями/турботами/досвідом про міський простір, розказати про свій проект, знайти однодумців, дізнаватись про найактуальніші зміни міського середовища, а можливо вперше спробувати долучитись до такого роду активності. Команда, що лиш починає зможе отримати пораду/допомогу/підтримку/консультацію. Досвідчені зможуть збільшити спроможність, та своєю підтримкою допомогти місту отримати нові проекти, розширити спільноту тих, хто піклується про спільне.

Світлина від MetaLab.

А вже о 18:30 в Urban Space 100, Грушевського 19 відбудеться презентація проекту наставництва для дітей сиріт.

Випускник інтернату – хто він? Куди йому йти? Як знайти себе в житті? Як не поповнити сумну кримінальну статистику? "Наставництво» - міжнародний благодійний проект, завдяки якому тисячі дітей отримують надію на краще майбутнє після закінчення навчання в інтернаті. В Івано-Франківській області наставництво розвивається вже протягом року завдяки ГС "Об'єднані дітьми». На зустрічі будемо ділитись тим, що вже вдалось зробити, що планується, та тим, як до цього може долучитись комерційний сектор, реалізовуючи свою соціальну відповідальність. Ви потрібні цим дітям!

Світлина від Urban Space 100.

У п'ятницю, 29 вересня о 17:00 в Urban Space 100, Грушевського 19 відбудеться навчання "МК Кишакевича Романа: Мобілографія. Інстаграм. Подорожі".

Будемо створювати свій індивідуальний стиль, вчитися обробки на телефоні, міняти кольори. Розберемо основи композиції та мобілографію в цілому. Як добитися "вау" ефекту та про фотографію в подорожах. ​

Світлина від Urban Space 100.

​У суботу, 30 вересня о 17:00 в Urban Space 100, Грушевського 19 відбудеться зустріч "Антикорупційна реформа: здобутки, провали, плани".

Віталій є викладачем Антикорупційної школи LvBS і на серії зустрічей, перша з яких відбудеться у Києві, він говоритиме про майбутнє антикорупційної реформи в Україні.
Під час навчання на першій Антикорупційній школі LvBS учасники обрали одну з проблемних сфер у боротьбі з корупцією і напрацювали перелік рекомендацій для зниження рівня корупції у ній. На зустрічі з Віталієм Шабуніним буде представлено ці напрацювання.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації:https://goo.gl/U6Y8BT

Світлина від Urban Space 100.

Цього ж дня, о 19:30 в Urban Space 100, Грушевського 19 відбудеться майстер-клас "Пізнай самого себе".

На зустрічі ми розглянемо важливу тему пізнання самого себе і взаємовідносин, але з точки зору науки соціоніки, яка показала, що люди живуть, думають, діють згідно певних закономірностей. Загалом є 8 закономірностей: логіка - етика сенсорика - інтуіція екстраверсія - інтроверсія раціональність - ірраціональність Основні питання, які ми розглянемо: 1) Ми абсолютно себе не знаємо: які у нас сильні сторони, а які слабкі. Соціоніка дає можливість зрозуміти і прийняти свою природу, знайти точку опори. 2) Часто буває так, що ми спілкуємося з людьми, говоримо їм абсолютно зрозумілі речі для нас, але люди нас чомусь не розуміють, або розуміють зовсім по іншому.

Світлина від Urban Space 100.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.09.2017 07:14