Вистави та презетації: Що цікавого цього тижня в Івано-Франківську?

news-image: Вистави та презетації: Що цікавого цього тижня в Івано-Франківську?
Вистави, презентації, лекції або ж кінопокази. В Івано-Франківську щодня відбувається багато різноманітних культурних подій.

Планувати дозвілля варто завчасно, тож кореспондентка Бліц-Інфо зібрала найцікавіші події цього тижня - з 13 до 19 серпня.

У вівторок, 14 серпня о 19-й на Німецькому озері розпочнеться Вікрите Бігове тренування. Цього разу франківців вчитиме бігати тренер Володимир Юрчук.

Світлина від Frankivsk Half Marathon.

Захід пройде у рамках підготовки до Франківського Півмарафону (Frankivsk Half Marathon’2018), що відбудеться в місті 23 вересня. Взяти участь у відкритих бігових тренуваннях можуть усі охочі, незалежно від віку або спортивного досвіду (від новачків до досвідчених бігунів)

У середу, 15 серпня з 10-ї до 12-ї в "Освітньому експериментальному цеху «Дрібнота» (Промприлад.Реновація, Сахарова 23) пройде Майстер-клас з ліпки глиною для дітей.

Світлина від Дрібнота.

Вартість 110 гривень. Зареєструватись можна за посиланням.

О 15-й в Івано-Франківському краєзнавчому музеї розпочнеться виставка живопису Леоніда Гопанчука

Світлина від Івано-Франківський краєзнавчий музей.

Леонід Гопанчук – автор масштабного мистецького проекту «Святині України-Руси». Художник створив серію полотен, якими активно пропагував повернення українців до національних святинь. 

Творчість цього відомого самобутнього українського майстра пензля представлена в каталозі «Мистецтво України ХХ століття» та Енциклопедії сучасної України. Роботи знаходяться в приватних колекціях двадцяти країн світу. 

У четвер, 16 серпня в кінотеатрі "Люм'єр" розпочнеться показ української трагікомедії "Гірська жінка на війні". 

Сюжет: 50-річна Хатла оголошує війну місцевому алюмінієвому заводу, який загрожує екології. Вона ризикує всім, щоб захистити ісландські передгір'я – але ситуація змінюється, коли в її житті з'являється дівчинка-сирота.

Варто зауважити, що світова прем'єра стрічки пройшла в рамках «Тижня критики» Каннського кінофестивалю, де фільм отримав три премії: авторську нагороду Prix SACD за музику, глядацький приз Prix du Public та єдину державну премію фестивалю – Grand Rail d'Or, символічну нагороду від асоціації залізничників-кінематографістів.

Також фільм удостоївся призу від асоціації Cinécole – Coup de Coeur, який присуджується викладачами та студентами французьких вишів одному з 11 фільмів програми Каннського кінофестивалю.

В Україні «Гірська жінка: на війні» став фільмом відкриття Одеського кінофестивалю.

У суботу, 18 серпня в міському парку стартує Відкритий 5km забіг Frankivsk runday! Початок о 08:00 біля входу в парк. Участь безкоштовна.

Світлина від Frankivsk runday.

runday - це національна спільнота бігунів та волонтерів з єдиною місією: зібрати 1 мільйон людей, які регулярно бігають або ходять 5 кілометрів.

Як взяти участь: Зареєструватися на сайті: http: runday.org/ua/register/
Роздрукувати та взяти з собою на забіг свій унікальний QR-код
Прийти на будь-яку локацію в суботу зранку та бігти :)

Також традиційно щонеділі о 12-й біля Ратуші стартує безкоштовна екскурсія Івано-Франківськом. Старт зі сторони туристично-інформаційного центру.

О 17:00 на вулиці Курбаса відбудеться вже традиційний "Квадрат Курбаса".

"Квадрат Курбаса" - це культурне, розважальне, мистецьке дійство, яке відбувається просто неба. Мета проекту показати, що Івано-Франківськ- самобутнє і цікаве місто, яке вміє дивувати креативними подіями. Цього року організатори обіцяють ще більше мистецтва, море корисної та цікавої інформації, несподівані колаборації та нові формати зустрічей.

Світлина від Квадрат Курбаса.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.08.2018 17:55