Я думав, мені це сниться: Прикарпатець став свідком жахливого теракту в Барселоні

news-image: Я думав, мені це сниться: Прикарпатець став свідком жахливого теракту в Барселоні
У Барселоні під час теракту постраждали громадяни щонайменше 18 країн, українців немає в списках поранених.

Свідком теракту став прикарпаць Руслан Гарбуз.  Він був за 40 метрів від місця злочину. Про це прикарпатець розповів у соцмережі Facebook.

"Мабуть ви вже чули, що в Іспанії, а саме в м.Барселона відбувся ТЕРАКТ. А я це відчув це на своїй шкурі, бо був там в 40 метрах від того місця. Щойно тільки добрався додому і радий, що не став жертвою терористів. Віддаю належне поліції, вони молодці. Я такої чіткої і оперативної роботи навіть не міг уявити.Одні займались ловлею терористів, другі займались безпекою та евакуацією туристів з району де сталась подія. В ці моменти було таке відчуття, ніби це все не по справжньому, ніби я сплю і мені це сниться.  Ну де ж я собі міг таке представити, що попаду в таке пекло сьогодні. Відчував себе ніби учасником якогось фільму. Дуже порадували і здивували люди, які запрошували сховатись в свої магазини коли по вулиці бігли терористи чи незрозумілі особи.
Я бачив страх, справжній страх. Страх під крики і сльози жінок та їхніх дітей. До сьогодні таке бачив тільки у фільмах.
...Чи було страшно мені? Так, було страшно. І якщо хтось скаже, що в такі моменти йому не страшно, то знайте, це брехня.
Тепер я знаю що таке тероризм і яке це велике ЗЛО.  А зі злом треба боротись", - написав Гарбуз.

Нагадаємо, у четвер, 17 серпня, у Барселоні стався теракт — фургон в’їхав у натовп людей в районі вулиці Рамбла. За останніми даними, в результаті нападу загинули 13 осіб, понад 100 осіб отримали поранення.

«Ісламська держава» взяла на себе відповідальність за теракт.

Пізніше під Барселоною терористи скоїли ще одну атаку на пішоходів. В іспанському місті Камбрілс у Каталонії стався ще один теракт, поліція знешкодила п’ятьох бойовиків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 18.08.2017 10:59