Як просувається будівництво мосту на Пасічну?

news-image: Як просувається будівництво мосту на Пасічну?
Сьогодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів виїзну нараду на території будівництва нового мосту в Пасічну. Аби відзвітувати про стан робіт до Івано-Франківська приїхав керівник фірми Сергій Порожнюк.

Він розповів, що будівництво вийшло на етап підняття опор. Зараз бригада виконує роботи з влаштування залізобетонних ростверків на опорах. Відповідні роботи завершили на опорі 1 та 6, працюють на 3 і 7 опорах. Більш копіткого підходу вимагає друга опора, адже тут спочатку потрібно провести водопониження.

Пан Сергій зауважив, що коли обирали бетон для робіт, взірці продукції взяли з різних заводів та відправили у будівельну лабораторію, що працює на їхньому підприємстві. З усіх підприємств, згідно з необхідними вимогами, обрали одне.

Також керівник МЗ-112 зазначає, що міст унікальний, адже це суцільна конструкція довжиною 320 метрів. Його влаштовуватимуть насувним методом від 1-ї опори, що поблизу вул. Хіміків. Наразі підрядник замовив сталеві прогонові конструкції загальною масою близько 400 тонн.

«Важливо, аби будівництво мосту набирало обертів. Потрібно, щоб металеві конструкції виготовили вчасно. Цьогоріч вийти з опор і звести прогони. Паралельно готуємось оголосити тендер на будівництво дорожньої розв’язки. Новий міст потрібен якомога швидше», - підкреслив міський голова Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 26.04.2018 21:56