Як регіонал Левченко спробував дати брифінг та забув про що

news-image: Як регіонал Левченко спробував дати брифінг та забув про що
Сьогодні нардепа-регіонала Миколу Левченка двічі спіткала "біда" під час спроби провокації. Спочатку він намагався виступити в парламенті із заявами про те, що українська армія на сході вбиває українців.

Пізніше те ж саме хотів промовити у ході брифінгу для ЗМІ.  Натомість щоразу пан Левченко отримував "копняків" від народних обранців зі "Свободи". До слова, кілька стусанів депутату-колабораціоністу вдалось "видати" і прикарапатському нардепу Руслану Марцінківу.

Тут варто зауважити, що як стає зрозуміло з відео, насправді і сказати йому не було що.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 22.07.2014 21:21



Viktor
26.10.2014 10:24
A etot debil Lovochkin esho na svobode? mesto lovochkina v turme kak i Azarova. Klueva, Kivalova, Lukash i drygix
Захаров
25.01.2015 15:04
Да у него на лбу дебильном написано "ИНСТИТУТ ИМ. СЕРБСКОГО".
віктор
23.07.2014 13:24
Без "Свободы" до сих пор процветали бы яные со своим ублюдками. Голосуем за "Свободы". Слава Украине.
Сергей
23.07.2014 02:26
Молодцы СВОБОДАВЦЫ!
украинец
22.07.2014 22:19
полку шариковых прибыло как это ефремов ублюдок не успел что нибуть промычать
Мир
22.07.2014 22:12
Да он просто дебил, шнирёк донецкий который нюхает клей момент.
марина
22.07.2014 21:48
это ничтожество принимает для нас законы по которым нам жить кончить пидараса
вася
22.07.2014 21:46
такое впечатление что он наркоман или недоразвитый ублюдок
ВАСЯ
15.01.2015 09:16
постановка!підіграв Свободі!
гога
09.12.2014 12:46
он завис а ему наломали.его просто после ночи не попустило...ему еще один подход к вкусному ,и все бі біло ок.смог бі говорить...
Вітер
08.09.2014 12:13
"Свобода" - класний проект ФСБ, особливо в образі "українця" Тягнибока і міс Фаріон. Проаналізуйте провокації "Свободи", кому вони на руку і чи об"єднують вони суспільство, а також джерела фінансування. Такщо поки що слава фсб!
Вітер
08.09.2014 12:12
"Свобода" - класний проект ФСБ, особливо в образі "українця" Тягнибока і міс Фаріон. Проаналізуйте провокації "Свободи", кому вони на руку і чи об"єднують вони суспільство, а також джерела фінансування. Такщо поки що слава фсб!
Жанна
05.09.2014 10:32
Да этого Левченка с синдромом идиота давно пора было приструнить. Лезет выступать, а сказать-то и нечего: от страха забыл заученный текст. И, наверное, полные штаны.)))