Як у Франківську триває будівництво нового мосту

news-image: Як у Франківську триває будівництво нового мосту
Вже декілька місяців в Івано-Франківську тривають роботи з будівництва нового мосту в Пасічній.

Переправа має з'єднати вулицю Хіміків і Надрічну. Відкриття нового мосту планують наприкінці 2019 року. Сьогодні, 7 серпня міський голова провів виїзну нараду на місці будівництва, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

За словами директора компанії-виконавця "Мостобудівельний захін №112" Сергія Порожнюка, залишилась тільки п'ята опора і до кінця серпня завершать всі монолітні роботи.

"Найбільша проблема, що ми не можемо зробити насип. Він складає 10 тисяч кубів землі. Втім, вже наприкінці серпня мають привезти металоконструкції",- каже Порожнюк.

Окремо директор зауважив, що під час паводку територію затопило до першої опори.

"У нас знесло блоки, арматуру, заготовки. Що змогли знайти - то добре. Збитки досить великі - близько мільйона гривень. Втім, це не впливає на графіки виконання робіт",- запевнив будівельник.

У свою чергу міський голова Руслан Марцінків зауважив, що як тільки завершать будівництво нової переправи, відразу візьмуться за ремонт пасічнянського мосту.

"Доки ми не збудуємо це міст, не можемо приступити до ремонту існуючого мосту. Навіть якщо його перекрити на декілька днів, місто буде паралізованим. Тому поки що тільки поточний ремонт",- пояснює мер.

Зараз місто вже внесло аванс за купівлю металу для мосту.

"Будемо сподіватися що все буде гаразд і плануємо наприкінці наступного року відкриття. Цей міст треба було будувати ще 25 років тому",- підсумував мер.

На новому мості буде дві полоси по 3,75, додаткова полоса 1 метр і два тротуари.

Загалом проїжджа частина буде 9 метрів. Що ж стосується питання реверсної полоси, то це будуть вирішувати вже наприкінці будівництва.

"Якщо на вулиці Хіміків дві полоси, то як ми можемо робити міст ширшим, на чотири смуги? Тоді авто будуть стояти в заторах на мості", адже з двох смуг водіям треба буде з'їжджати на одну",- пояснив Порожнюк.

Директор будівельної фірми зауважив, що пhацівники інституту Патона контролюють і проводять всі зварювальні роботи основи мосту. Сюди привезуть готову конструкцію, яка буде закріплюватися і зварюватися. На кінець січня сюди завезуть останній метал. Роботи будуть проводити й взимку.

Читайте Бліц-Інфо в Facebook, Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 07.08.2018 11:04
загрузка...