Як в Івано-Франківську зводять другий міст через Бистрицю

news-image: Як в Івано-Франківську зводять другий міст через Бистрицю
Будівництво наймасштабнішого об’єкту у нашому місті набирає обертів. Зараз готуються фундаменти першої, другої та третьої опор, з дня на день розпочнеться бетонування.

 А вже відзавтра підготовчі роботи розпочнуться й на іншому боці. Про це йдеться на сторінці міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

"Погодні умови не впливають на якість виконаних робіт. Ті темпи, які обіцяв підрядник, виконуються. Звісно, помітнішими масштаби стануть коли почнуть монтувати металевий каркас, та зараз роботи є не менш важливими, адже будь-який будинок починається з фундаменту. Так і тут, від паль буде залежати міцність мосту", - пише мер.

Нагадаємо, 13 вересня 2017 відбулися торги на проведення робіт з будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв'язки в районі вул. Хіміків-Надрічна. На тендер подали документи чотири компанії, однак після засідання тендерної комісії на торги допустили тільки дві фірми:  ТзОВ "МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112" та ТОВ ПБС. Відповідно до даних Prozorro, найнижчу ціну на торгах - 120 мільйонів запропонувало ТзОВ "МОСТОБУДІВЕЛЬНИЙ ЗАГІН № 112".

Як відомо, наріжний камінь під новий міст на Пасічну урочисто заклали на початку травня 2016 року.

Читайте Бліц-Інфо в Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 23.02.2018 11:46