Як залишатися щасливим, коли щось йде не так

news-image: Як залишатися щасливим, коли щось йде не так
Якщо опинилися на дні ями — перестаньте копати, вважає психолог і мотиваційний спікер Алла Клименко.

"Люди ставляться до вас так, як ви ставитеся до себе. Весь світ відноситься до вас так, як ви ставитеся до себе. Тому починайте скоріше себе любити", - пише фахівець на своїй сторінці в Іnstagram.

Психолог дає кілька порад, як бути щасливим, коли щось йде не так, пише Gazeta.ua.

1. Визнайте і прийміть ситуацію, у якій опинилися. Це не означає, що ви хочете у ній залишитися. Це означає, що ви відкрили очі та готові діяти.

2. Що робити, коли повна безнадія? Використовувати "ефект скелелаза". Потрапляючи на вузьке місце під час підйому по скелі, скелелаз може зосередитися тільки на теперішньому моменті. Для нього немає нічого важливішого, ніж наступний крок.

3. Трапилося щось складне і несподіване. Вам важко зрозуміти, як тепер жити ціле життя, місяць чи найближчий тиждень — зосередитеся на сьогоднішньому дні.

4. Перешкоди - це можливості. Головні уроки ми отримуємо, коли життя робить нам боляче. Більшість ривків, стрибків і змін відбуваються, коли виникають труднощі. Проаналізуйте своє минуле і знайдіть цьому підтвердження.

5. Частіше ставте собі два питання. Перше: чи бачу я зв'язок між тим, що зараз відбувається в моєму житті з моїми справжніми цілями? Друге: у чому урок цієї ситуації?

6. Нещасними робить не навколишній світ. Нещасними робить те, що ми цим думкам віримо. Не все, що ми думаємо, - правда.

7. Ознаки того, що вам варто задуматися про любов до себе: самокритика, критика на адресу інших, оцінка себе і порівняння з іншими людьми, постійні виправдання, почуття провини, невміння говорити і приймати компліменти, постійне відсунення себе на останнє місце, бажання наполягти на своїй правоті


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 15.05.2018 08:25