Юні франківці перемогли у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну

news-image: Юні франківці перемогли у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну
З 18 по 21 вересня вихованці Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції взяли участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу з флористики та фітодизайну позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів “Україна вишивана”.

До участі у фінальному етапі були запрошені команди з 12 областей України: Полтавської, Вінницької, Київської, Сумської, Рівненської, Дніпропетровської, Одеської, Чернігівської, Харківської, Кіровоградської Донецької та Івано-Франківської, ескізи проектів яких стали переможцями у відбірковому етапі.

Під керівництвом Оксани Марущак, керівника гуртка «Флористика» у конкурсі взяли участь вихованці МДЕС Міщук Діана (уч.10кл., ЗШ №17), Цюпер Ольга (уч.9кл., ПМЛ), та Соломія Витвицька (студентка ІІ курсу базового медичного коледжу).

Програмою заходу було передбачено конкурс на виготовлення квіткових композицій у номінаціях «Квіткові килими» та «Флористичні скульптури», творчий захист представлених робіт, а також участь у майстер-класах з флористики. 

Робота, яку виготовили наші вихованці, а також її творче представлення викликали надзвичайне захоплення та схвальні відгуки членів журі і відвідувачів. Адже наші конкурсанти створили неповторну красу, використавши колір, форму, фактуру природних та декоративних матеріалів. У квітковій композиції «Гуцульська джирга» втілено відображення людської любові, вірності гуцульським традиціям, життєвої сили та невичерпної творчості.

За результатами конкурсного змагання між командами – вихованці Івано-Франківської міської дитячої екологічної станції Міщук Діана, Цюпер Ольга та Витвицька Соломія вибороли найвищу перемогу – Гран-прі у номінації «Квіткові килими» з темою проекту «Гуцульська джирга», отримавши найбільшу кількість балів (98!).

Гуртківців МДЕС нагороджено грамотою Міністерства освіти і науки України, Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за виборене Ґран-прі, а також цінними подарунками. 

Керівника проекту, Марущак Оксану Анатоліївну, нагороджено Подякою Міністерства освіти і науки України та Національного еколого-натуралістичного центру за підготовку та втілення проекту «Гуцульська джирга» у Всеукраїнському конкурсі з флористики та фітодизайну «Україна вишивана».

З відчуттями неймовірної радості і захоплення, переповнені безліччю позитивних вражень та емоцій повернулися додому наші конкурсанти.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 25.09.2017 19:04