З 1 жовтня транспорт вдень має рухатися з увімкненими фарами

news-image: З 1 жовтня транспорт вдень має рухатися з увімкненими фарами
Вмикаємо світло! З 1 жовтня транспорт має рухатися з увімкненими фарами поза межами міста цілодобово. Про це нагадують у Державтоінспекції. Кажуть, такі заходи безпеки допомагають значно знизити ризики виникнення дорожньо-транспортних пригод. У багатьох країнах Європи рух з увімкненими фарами в світлий час доби обов'язковий. Відео НТК.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 30.09.2014 21:15



Водій
30.09.2014 23:11
Якщо подивитись правді в очі, то ми побачимо, що корінь проблеми не в тих виродках, що при владі, хоча і в них також, а в українському злочинному неправовому законодавстві, яке з одного боку захищає і збагачує цих виродків, а з іншого спрямоване на геноцид над рядовими українцями.
Владимир
30.09.2014 22:56
Все вспоминают:"Это как в Европе..." До Европы, как до Киева, рачки... А то и дальше :)
Згоден з водієм
30.09.2014 22:45
Точно-точно! Если штрафовать за включенный свет в населенном пункте, то это же сколько бабла можно накосить!!!
ннннн
30.09.2014 22:33
какой дебил зто написал?
Top Gun
30.09.2014 22:07
"З 1 жовтня транспорт має рухатися з увімкненими фарами цілодобово." - че за херня? Пишите уж фразу полностью, а не выдергивайте из контекста - включаются фары при движении ВНЕ НАСЕЛЕННЫХ ПУНКТОВ!
Artaxerx
30.09.2014 21:54
Батальйон СІЧ. Проводи в зону АТО. Сьогодні 30.09.2014. Виступ Тягнибока, Фаріон…: https://www.youtube.com/watch?v=4vQmn1uGxDM&feature=youtu.be
Правда
30.09.2014 21:51
Виправте помилку. ЗА МІСТОМ! В місті - не треба.
Водій
30.09.2014 21:43
Одні ідіоти херню придумали, другі так і чекають, як за її невиконання накласти штраф. Для 100 % успіху цим ідіотам ще потрібно ввести штраф за увімкнене світло в населених пунктах.