З Австрії до Франківська: Чотири нові тролейбуси з’являться на вулицях міста

news-image: З Австрії до Франківська: Чотири нові тролейбуси з’являться на вулицях міста
Сьогодні, до Івано-Франківська доставили чотири новозакуплені вживані тролейбуси з австрійського Зальцбурга.

За словами директора КП "Електроавтотранс" Віталія Голутяка, тролейбуси почнуть курсувати з завтрашнього дня на маршрутах 6 та 7, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

"Вони є доповненням до тих восьми, що були закуплені минулого року. Всі тролейбуси – низько підлогові та зручні для маломобільних груп", - зауважив Голутяк.

Він додав, що новинкою є те, що двома тролейбусами керуватимуть жінки-водії.

На табло показуватимуть та озвучуватимуть зупинки. А у перерві – крутитимуть соціальну рекламу. Окрім того тролейбуси обладнані безкоштовним wi-fi.

Сьогодні, міський голова разом з журналістами протестував один із тролейбусів. Із тролейбусного депо троейбус проїхав до центру міста. Як бонус для франківців, що очікували на зупинках організували безкоштовний проїзд.

"Ми працюємо системно – купуємо бувшу у вжитку техніку і розвиваємо мережу електротранспорту. Саме комунальний транспорт має бути розвинений найкраще в місті. Наразі активно працюємо над спорудженням нових тролейбусних ліній. Вже незабаром плануємо з’єднати мережами мікрорайон БАМ з Пасічною, а також два Бульвари. Головне завдання – створити якісний комунальний транспорт і довести, що пасажирські перевезення можуть бути комфортними", - зазначив міський голова Руслан Марцінків.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 13.07.2017 11:25