З Києва до Карпат - через Дністер: На Прикарпатті продовжили ремонт дороги Р-24

news-image: З Києва до Карпат - через Дністер: На Прикарпатті продовжили ремонт дороги Р-24
Дорога Р-24 «Татарів — Кам’янець — Камянець-Подільський» найоптимальніше з’єднує столицю України та центральні області із Карпатами.

Частина цієї автомагістралі проходить Івано-Франківщиною, від моста в Устечку через Дністер, що розділяє із Тернопільщиною,  а далі Городенківським районом. Тож враження від Прикарпаття починається від споглядання красот Дністра та шляху. А ще крутих берегів і мальовничих краєвидів Дністровського каньйону та просторих ланів Покуття у підніжжі високогір'я Карпат, пише прес-служба САД.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області дорожники продовжили розпочатий торік ремонт дороги у напрямку від Семаківців до моста через Дністер, на ділянці довжиною 7,5 км. Основу розширили, методом холодного ресайклінгу регенерували й зміцнили. Це означає, що старе покриття подрібнили фрезою, змішали з новими матеріалами й утрамбували. А вже зверху для вирівнювання проклали нижній шар асфальтобетону. Для кращого зчеплення основу змочували. Два дорожні комплекси працювали цілодобово, щоб завершити якомога швидше. Роботи проведені якісно.

Згідно угоди, фірма-підрядник усуває недоліки впродовж десятирічного гарантійного терміну. Вибоїни, що утворилися після зими на ділянці дороги Р-24,підрядник ліквідував власним коштом. А зверху ще буде фінішний шар щебенево-мастикового асфальтобетону. Зліва перед самим мостом облаштуємо майданчик для вагового контролю. Основу для нього вже підготували. Днями на цій дорозі провели розмітку.

Саме цим автомобільним мостом та ділянкою дороги Р-24 опікується Городенківська ДЕД ДП Івано-Франківський облавтодор», проводить експлуатаційне утримання. Автодорожники дбають за безпеку руху й стежать за тим, аби оперативно ліквідувати ямкову аварійність, доглядають узбіччя. Дорогою можна зупинитися в затишному місці, щоб перепочити, напитися джерельної воли та помолитися перед статуєю Богородиці про щасливу подорож.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 12.07.2018 17:12