З початку місяця прикарпатці здали у поліцію понад 100 одиниць зброї

news-image: З початку місяця прикарпатці здали у поліцію понад 100 одиниць зброї
В період з 1 по 31 жовтня 2018 року проводиться місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів. Добровільно здана зброя у рамках місячника звільняє громадян, які незаконно її зберігали, від адміністративної та кримінальної відповідальності.

Так, до  підрозділів поліції  за 15 днів громадяни добровільно здали 119 одиниць зброї: 6 одиниць  армійської нарізної зброї та понад 78 гладкоствольної мисливської, 20 зразків  холодної  та 9 одиниць нарізної мисливської зброї. Крім того, громадяни віддали  правоохоронцям і 13 боєприпасів, пише прес-служба Нацполіції в області.

Поліція нагадує: громадяни, які добровільно принесуть до поліції незареєстровану зброю, не лише уникнуть відповідальності, але й після оформлення відповідних документів отримають можливість зареєструвати її в особисту власність на законних підставах.

Правоохоронці звертають увагу, що за нелегальне зберігання зброї відповідно до ч.1 ст. 263 Кримінального кодексу України (Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.10.2018 23:23