За півтори місяці Центр волонтерських ініціатив зібрав понад 275 тисяч на захист для поліцейських та медиків


За останні 1,5 місяці Центр волонтерських ініціатив зібрав понад 275 500 гривень на покриття потреб Івано-Франківщини у засобах індивідуального захисту.

Профільним медичним закладам та поліції області було передано 1 832 комплекти індивідуального захисту (костюм та маска), 250 респіраторів, 120 захисних екранів, 20 пар захисних окулярів, а також 300 продуктових наборів для малозабезпечених прикарпатців. Про це йдеться на сторінці Центру волонтерських ініціатив.

"Ми зосереджували свої сили на Івано-Франківській області не просто так – з самого початку карантину та активного поширення коронавірусу в Україні область мала один з найвищих показників смертності від хвороби по всій країні. Однак, за цей час спільною для всіх регіонів стала інша критична проблема – велика кількість інфікованих медичних працівників, саме через брак індивідуального захисту", - зауважують волонтери.

За цей час до Центру волонтерських ініціатив надійшло багато повідомлень з інших регіонів, зокрема, Київщини, Харківщини, Сумщини, Тернопільщини. Тому наступну партію допомоги вони планують розподілити відповідно до потреб, які отримали з цих областей.

"Не дивлячись на те, що карантин в країні послаблюють, в лікарнях досі знаходяться інфіковані пацієнти, а отже – їхнім порятунком щодня займаються медичні працівники. Вони сміливо борються з небезпечним недугом протягом усього цього часу, тож ми не можемо відмовити їм у найменшому, що можемо зробити – їхньому захисті", - йдеться в повідомленні.

Долучитись до збору коштів можна наступним чином:

на картку 4149 4993 1011 1420 (Жмайло Д.С.),
офіційний рахунок Центру волонтерських ініціатив з обов'язковим коментарем «Благодійна допомога».

Всі деталі та реквізити – в інструкціях нижче:

Пожертва через мобільний додаток «Приват24»: https://bit.ly/2yhREPi
Пожертва через сайт «Приват24»: https://bit.ly/2K6fO1K
Пожертва через термінал «ПриватБанку»: https://bit.ly/2xweVN7
Пожертва через касу банку: https://bit.ly/2xxev9p

 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!