Завдяки монахині з Індії двоє прикарпатців зцілилися від важких хвороб

news-image: Завдяки монахині з Індії двоє прикарпатців зцілилися від важких хвороб
У Брошнів-Осаді у храмі Вознесіння Господнього цієї суботи відбулася молитовна зустріч із сестрою Лідією, що має дар зцілення.

Уже вчетверте монахиня з Індії відвідує це селище на запрошення о.Володимира Майки. Про це повідомлячється на сторінці Брошнів-Осадська об'єднана територіальна громада.

Цього разу дві жінки прийшли подякувати сестрі Лідії за дивовижне одужання. Мешканка Брошнів-Осади сім місяців тому під час молитовної зустрічі із монахинею зцілилася від астми. Ця недуга більше тридцяти років була тяжким випробуванням для парафіянки. 

Сестрі Лідії та о.Володимиру мешканка Брошнів-Осади вдячна за можливість відчути ту неосяжну силу Святого Духа, перед яким відступають хвороби і проблеми.

Зі сльозами на очах і трепетом у голосі подякувала за чудесне одужання сина мешканка Калущини та подарувала вишитий власноруч образ. Хлопцеві завдяки молитвам сестри Лідії вдалося уникнути ампутації ноги. Тепер він живе повноцінним життям, працює і дякує Богу і монахині. 

Під час молитовної зустрічі енергія Духа Святого переповнювала серця людей, які відкрился Богу - люди плакали і молилися. Хтось тихенько засинав, поринаючи у стан Господньої благодаті. З 10 до 17 години люди перебували у молитовному стані. Маленька на зріст монахиня підходила до кожного і прикладала свої долоні до чола, просячи Святого Духа про вирішення проблем цієї людини.

Всю молитовну зустріч супроводжувала музика і спів гурту черниць, які приїхали з сестрою. Зустріч завершила літургія, яка доповнила молитву, бо як запевняє сестра Лідія, зцілює Господь, і найближча зустріч з Ним відбувається саме під час Євхаристії.

Брошнів-Осадська об'єднана територіальна громада

 


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 16.07.2018 09:09