Зміна політичного ландшафту: Аграрна партія провела конференцію у Франківську

news-image: Зміна політичного ландшафту: Аграрна партія провела конференцію у Франківську
10 жовтня в Івано-Франківську відбулася обласна конференція Аграрної партії.

На засіданні розглянули основні аспекти подальшої діяльності партії під час президентських, парламентських та місцевих виборів.

Одним з найважливіших питань, які стояли на порядку денному конференції, було питання обрання кандидатів на черговий з’їзд Аграрної партії України.

Відтак, під час засідання обрали 21 делегата, котрі 21 жовтня 2018 року візьмуть участь  в ХV з’їзді Партії.

Варто зауважити, що поспілкуватися з місцевими партійцями приїхав голова Аграрної партії Віталій Скоцик. За його словами, зараз Україна стоїть на межі історичного рубікону.

"Сьогодні ми повторюємо той цикл, який проходила наша держава сто років тому. Якщо ми допустимо реванш проросійських сил, говорити про якийсь подальший розвиток держави не можна. Аграрна партія є ключовою в процесі форматування влади. Незалежність, опора на середній клас і справжніх патріотів – закладені в фундамент Аграрної партії. Це не дозволяє нікому її підім’яти і не влаштовує східного сусіда, тих, хто готує політичний реванш»,  - переконаний Скоцик.

Очільник партії розповів про боротьбу, яка велася проти партії і вплинула на її роботу. Віталій Скоцик зауважив, що в політсилу інтегрували низку «троянських коней», які намагалися захопити владу в партії. Коли це не вдалося, каже Скоцик, запропонували йому «покластися» під проросійські сили за  великі гроші. Після того, як він відмовився партію почали дискредитувати і намагатись знищити. Але партійці вистояли.

На завершення конференції Віталій Скоцик вручив партійні квитки новим членам Аграрної партії.

Як зауважив голова обласної організації Денис Іваненко, сьогодні партія активну увагу ми приділяє розвитку молодіжного крила.

«Протягом минулих двох місяців ми організували кілька проектів за участю молодих партійців. Адже молодь має змінювати країну, а не стояти осторонь», - переконаний голова обласної організації Денис Іваненко.

Варто зауважити, що окрім політичних, на конференції розглянули і соціально-економічні питання. Зокрема, гості з Рівного презентували програму «Сімейних ферм». Вона включає в себе фінансову підтримку, технічний і юридичний супровід селян, які вирішили вирощувати худобу і продавати молоко.

«Цими програмами ми намагаємося знайти діалог з людьми. Адже вони спрямовані на підтримку села, залучення молоді, створення нових робочих місць. Соціально-економічний розвиток громад є основою розвитку держави, тому ми приєднались до цієї програми», - пояснив Денис Іваненко.

Читайте Бліц-Інфо в Facebook, Telegram та Twitter. Тільки найважливіші новини!


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 11.10.2018 15:20