Зоопарк у київському супермаркеті: кіт зробив свої справи у цукор, птахи ласують халвою

news-image: Зоопарк у київському супермаркеті: кіт зробив свої справи у цукор, птахи ласують халвою
В одному із київських супермаркетів сталася безпрецедентна подія – відвідувачі закладу помітили та зняли на відео, як кіт спокійно собі прогулювався торговою залою, а потім заліз у ємність з цукром і там справив нужду.

Відео події опублікував ресурс ТСН, пише 24 канал

За словами авторів ролика, які надіслали його журналістам, прогулянку кішки вони зняли 15 серпня у "Фуршеті" на проспекті Перемоги.

Як переконують відвідувачі супермаркету, тварина застрибнула на тумбу з відкритими сипучими продуктами та спустилась у ящик з цукром, а потім, як видно на відео, почала закопувати сліди "злочину".

Свідки інциденту кажуть, що тварина вийшла до торгівельної зали з підсобного приміщення.

Кіт справив нужду у ящику з цукром у "Фуршеті" на проспекті Перемоги

Крім того, у цьому "Фуршеті", відвідувачі постійно бачать птахів, які ласують халвою.

Кіт, птахи, супермаркет, Фуршет, Київ
Торговою залою супермаркету літають також птахи

У самі мережі супермаркетів провели розслідування щодо випадку. Як йдеться в офіційному поясненні компанії, "інцидент із кішкою є поодиноким явищем та нетиповим" для їхніх закладів.

"Одразу після інциденту кішку піймали працівники магазину, весь цукор, що був у ємності, було утилізовано, а обладнання помито та дизінфіковано. Із персоналом магазину було проведено додатковий інструктаж щодо більш ретельної перевірки складських приміщень і торгової зали", – наголошуються у заяві, яку співробітники "Фуршету" підкріпили актом списання товару.

Кіт, птахи, супермаркет, Фуршет, Київ
Заява "Фуршету" щодо інциденту з котом у Києві

Додамо, шо власники "Фуршету" наразі шукають власника герою ролика.

"Ми дуже не хочемо віддавати сірого смугастика до притулку! З радістю віддамо зірку інтернету у хороші руки. Пишіть нам у приватні повідомлення", – підсумовують представники супермаркету.


Якщо Ви помітили помилку, виділіть її мишкою і натисніть ctrl+Enter
Опубліковано: 17.08.2017 09:00