Анна Лащевська з Франківська виграла золото на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Анна Лащевська з Івано-Франківська здобула золоту медаль у вправах на колоді у другий день фіналів на Кубку світу зі спортивної гімнастики з окремих видів багатоборства у хорватському Осієку.

Про це повідомили на facebook-сторінці Національного олімпійського комітету.

У вправах на колоді Анна Лащевська отримала від суддів оцінку 14,00 бала. Так українка випередила найближчу суперницю Мелані де Хесус дус Сантус з Франції на 0,867 бала.

Нагадаємо, що напередодні юна гімнастка здобула бронзову медаль.  Анна Лащевська - чемпіонка Європи серед юніорів та віцечемпіонка Європейського юнацького олімпійського фестивалю. Також вона стала володаркою однієї з 14 індивідуальних путівок на Ігри-2024, які розігрувалися в Антверпені серед учасниць багатоборства, чиї країни не кваліфікувалися командою у Париж-2024.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.