Богородчанська ЦРЛ отримала ліжка від Червоного Хреста України


У рамках медичної реформи, що проходить на вторинному та третинному рівні надання медичної допомоги одним з аспектів є якісне надання медичної допомоги та оновлення матеріально-технічної бази лікувальних закладів.

З цією метою КНП «Богородчанська центральна районна лікарня» за сприяння голови обласної організації Червоного Хреста України Валерія Старченка отримала від німецьких колег Червоного Хреста 39 функціональних ліжок з електроприводом для зміни положень конструкцій ліжка. Орієнтовна вартість ліжок близько 340 тис. грн., інформує пресслужба ІФ ОДА.

Завдяки благодійній допомозі німецьких друзів хірургічне, неврологічне, гінекологічне, травматологічне відділення матимуть змогу надавати більш якісну медичну допомогу згідно клінічних стандартів.

Генеральний директор КНП «Богородчанська центральна районна лікарня» Юрій Павлушинський висловив щиру подяку очільнику обласної організації Червоного Хреста України Валерію Старченку та його колегам за дуже необхідну допомогу і сподівається на подальшу співпрацю з цією організацією.

Читайте нас в FacebookTelegram, та Instagram. Завжди цікаві новини!