Чекатимуть всю ніч. Під франківським ЦНАПом - черга з бажаючих записати дитину у садок


Вже завтра, 23 вересня стартує реєстрація у дитячий навчальний заклад “Джерельце”, що знаходиться у мікрорайоні “Липки”, по вулиці Гетьмана Мазепи, 164 в Івано-Франківську.

Біля Центру надання адміністративних послуг, що по вулиці Незалежності черга з батьків, які вже сьогодні, 22 вересня, стоять, аби записати дитину на чергу, пише Галицький кореспондент.

“Люди вирішили уже від сьогодні ставати у чергу, а з 9:30 в батьківських чатах написали про те, що біля ЦНАПу вже хтось є. Відповідно вони формують чергу, і, аби уникнути конфліктних ситуацій, складають список з тих, хто прийшов”, – розповідає батько Сергій Абрам’як.

За його словами, список порадив їм сформувати директор ЦНАПу Богдан Питель.

“Пригадую, коли реєструвались в садок “Солов’ятко”, то прийшли  люди, почали рватись у приміщення, розбили скло, навіть поліцію викликали”, – згадує чоловік.

Кожну годину люди роблять переклик, чи є у черзі ті, хто записався у список. 

“Якщо тієї людини нема, то її або викреслюють або переносять в кінець черги, а завтра, о 9 ранку відкривається ЦНАП, три вікна для реєстрації і будуть реєструвати у садок. Стоятимуть цілу ніч, бо якщо хтось о дев’ятій ранку прийде, то тут уже буде черга, аби не було непорозумінь. Нема такого, що ти записався і пропав, ні. Ти маєш стояти у черзі. Якщо вийшов, то черга твоя пройшла”, – каже Абрам’як.

Мама чотирирічної дитини Надія, яка теж стоїть в черзі каже, що вибігла до ЦНАПу, аби віддати малечу у середню групу садка.

“Одну дитину вранці відправила до школи, а іншу залишила на сусідку вдома, бо чоловік за кордоном, не маю як інакше, а в садок записатись треба, от і чекаю. А в черзі я 27”, – говорить жінка.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!