Через відсутність опалення ПНУ перейшов на онлайн-навчання


Газове господарство Прикарпатського університету є справним і на сьогоднішній день готове до використання.

Але для повноцінного забезпечення університету теплом є перешкоди, які не залежать від університету. Про це повідомили у пресслужбі ПНУ.

"Зокрема, це стосується тендеру на закупівлю газу. Перший тендер був відмінений у зв’язку з різким підняттям цін через неподання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Другий тендер було оголошено 24 вересня і відмінено 11 жовтня знову ж по тій самій причині. 13 жовтня на сайті Асоціації міст України з’явилася інформація про те, що угоду на закупівлю газу можна укладати з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг». Згідно з усіма договірними вимогами університетом було зібрано повний пакет документів, який рекомендований для заключення угоди і 19 жовтня даний договір направлений для підписання ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг»",- кажуть у пресслужбі.

Рішенням ректорату, яке погоджене зі студентським сенатом та профкомом університету, з 21 жовтня навчальний процес до початку опалювального періоду проводитиметься онлайн.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!