ЦВК: 25 округів на Сході України у неділю не голосують


Переважна більшість виборчих дільниць в Україні на позачергових виборах глави держави в неділю відкрилися вчасно.

Про це повідомив голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський.

За його словами, у Луганській області вибори проходять у двох округах із 12, у Донецькій - у семи з 22.

Охендовський підтвердив, що в Херсонській області одну із дільниць закидали "коктейлями Молотова", але пожежу швидко локалізували, тому виборча документація і бюлетені не постраждали і дільниця відкрилася вчасно.

Голова ЦВК також зазначив, що в Луганську та Донецьку області доставлено бюлетені для всіх окружних виборчих комісій, проте передати їх безпосередньо комісіям поки що неможливо через те, що самі комісії не працюють у зв'язку з погрозами і залякуванням їхніх членів з боку представників незаконних збройних формувань.

Він повідомив, що в Луганській області в окрузі №114 (центр - смт Біловодськ) з 197 виборчих дільниць відкрилося 98, в окрузі №115 (центр - м.Сватове) з 200 дільниць відкрилися 186.

У Донецькій області в окрузі №47 (центр - смт Олександрівка) голосування відбувається - там відкрито 19 із 114 дільниць.

У цьому самому окрузі перебуває м.Слов'янськ, але там голосування не проводиться.

В окрузі №49 (центр - м. Добропілля) із 100 дільниць відкриті 77, в окрузі №50 (центр - м.Красноармійськ) із 130 дільниць відкрилися 55.

У Маріуполі бюлетені доставлені у два округи: у 58-му працюють 112 дільниць зі 116, у 59-му - 90 зі 100.

Також бюлетені доставлені в округ №61 (центр - м.Волноваха) - до 60 дільниць зі 123, а також в округ №62 (центр - смт Старобешеве) - до 40 дільниць зі 140.

Охендовський зазначив, що протягом дня органи влади шукатимуть можливість доставити бюлетені в інші округи або на інші дільниці, однак, за його словами, "шансів на це мало".

Інтерфакс-Україна