Де ще можна знайти безвідсоткову онлайн позику цієї осені?


За час пандемії фінансова ситуація погіршилася не тільки для простих українців, але і для українських бізнесів. Протягом карантину багато мікрофінансових організацій позакривали свої фізичні офіси, залишивши тільки онлайн версію, при цьому скоротивши багатьох співробітників. Задля економії багато пропозицій по позикам було відмінено, а стандартні відсотки по позика поповзли верх.

Аби вам було простіше обирати ваш наступний кредит онлайн цієї осені, ми підібрали для вас найоптимальніші пропозиції безвідсоткових позик від популярних українських МФО, які дійсні з вересня. Сьогоднішній вибір  - MoneyVeo, CreditKasa та Credit7. Нагадуємо, для того, аби отримати онлайн кредит ви повинні мати джерело постійного фінансового доходу. При цьому зовсім не потрібно показувати МФО купу непотрібних документів та довідок з місця роботи.

Для того, щоб отримати мікрокредит ви повинні мати дійсний паспорт громадянина України, ІПН, банківську картку (з мінімумом 1 гривнею), мобільний телефон та доступ до мережі інтернет. Обираючи позику, будьте уважні та не обирайте кредити на суму, яка перевищує 2/3 від вашого щомісячного доходу.

MoneyVeo (МаніВео) співпрацюють з різними віковими категоріями та охоплюють українців від 18 до 92 років. Ще дає можливість позичати кошти, як студентам, так і пенсіонерам. MoneyVeo пропонують онлайн кредити на максимальну суму до 22 тисяч гривень строком до 30 днів. Якщо ви новий клієнт та хочете отримати безвідсотковий кредит онлайн – у вас є можливість зайняти до 17 тисяч гривень під 0,01% до 30 днів.

CreditKasa (Кредіт Каса) працюють з громадянами від 18 до 60 років та пропонують онлайн позики від 400 до 10 тисяч гривень терміном до 27 днів. Сервіс також пропонує безвідсоткові позики на ту ж саму суму, до 10 тисяч гривень терміном до 27 днів. CreditKasa видає позики з 8 до 21 протягом робочих днів та з 10 до 20 у вихідні та святкові дні.

Credit7 (Кредіт7) також співпрацюють зі студентами та пенсіонерами, бо вікове обмеження – від 18 років. Сервіс Credit7 пропонує кредити онлайн від 500 до 10 тисяч гривень терміном до 30 днів. Перший, безвідсотковий кредит для нових користувачів доступний на ту ж саму суму, тобто на максимум 10 тисяч гривень до 30 днів. МФО надає послуги з 9 до 20 з понеділка по п’ятницю та з 10 до 18 у вихідні та свята.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!