Держава хоче націоналізувати Калуський трубний завод


Мін'юст за матеріалами Офісу генпрокурора подав до Вищого антикорупційного суду позов про застосування до співвласників російської корпорації «Група Поліпластик» санкції – стягнення в дохід держави активів.

Йдеться про шість українських підприємств, серед яких два трубних заводи, зокрема й Калуський трубний завод. Про це повідомили в Офісі генпрокурора.

Зазначається, що російська корпорація – це великий промисловий конгломерат, який спеціалізується на виробництві високотехнологічних полімерних труб та композитних полімерних матеріалів, які мають широке коло застосування. Власники цієї корпорації підтримують загарбницьку політику держави-агресора, матеріально-технічно забезпечують функціонування окупаційних адміністрацій півострова Крим, беруть участь у розробці композитного матеріалу для вдосконалення зразка стрілецької зброї, яка поставляється на замовлення міністерства оборони РФ. 

Також вони здійснюють постачання полімерів до підприємств військово-промислового комплексу РФ.

"Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу здійснюється слідчими Головного слідчого управління СБУ, за оперативного супроводу співробітників Департаменту захисту національної державності СБУ (ст. 110-2 КК України)", – додали прокурори.

Зазначимо, що до російської групи компаній «Поліпластик» входять ТОВ «Полімертепло-Україна», ТОВ «Калуський трубний завод», ТОВ «Торгівельний Дім «Євротурбопласт», ТОВ «Рубіжанський трубний завод» та ТОВ «Сучасні трубопровідні системи». Так, у грудні 2022 ДБР повідомило про арешт майна Калуського трубного заводу, його передали в управління державі. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!