Дня без вимкнень світла на Прикарпатті не буде, бо дефіцит у системі


З 9 по 24 липня НЕК «Укренерго» не буде проводити анонсованого вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

"Завтра, 9 липня, обмеження діятимуть протягом доби для всіх регіонів України. За прогнозом, з 05:00 до 14:00 – обленерго застосовуватимуть 2 черги графіків відключень, з 16:00 до 22:00 – 4 черги графіків відключень, в інші години – 3 черги",- кажуть в Укренерго.

Нагадуємо, планувалося за певним графіком скасувати обмеження для кожної області у конкретний день протягом цих двох тижнів. Причина скасування – значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку.

"У відповідь на численні звернення обленерго, «Укренерго» скасовує проведення вимірів у вказаний період. В таких умовах обленерго не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів в конкретному регіоні. Режимні виміри в літній період будуть проведенні пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря",- пояснили в компанії.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!