До "Великого будівництва" на цей рік довключили дитсадок на Богородчанщині


У рамках програми «Велике будівництво» в області станом на сьогодні реалізовується 14 проєктів із будівництва, реконструкції та капітального ремонту шкіл, садочків та стадіонів (5 шкіл, 6 садочків та 3 стадіони).

У зв’язку з виникненням додаткових робіт на об’єктах, що потребують значного додаткового фінансування, облдержадміністрацією було внесено зміни до переліку об’єктів, які увійшли до проєкту «Велике будівництво».

Зокрема, виключено з переліку «Спортивний комплекс на вул. 22 січня в селищі Брошнів-Осада Рожнятівського району Івано-Франківської області», та «Будівництво модульного спортивного залу КУ «Молодіжний центр» Коломийської районної ради в селі Королівка Коломийського району Івано-Франківської області». Разом з тим, включено об’єкт «Реконструкція будинку культури під дитячий садок в с. Пороги Богородчанського району Івано-Франківської області».

Про це сьогодні під час онлайн-наради під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Василя Івасика розповіла директор департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Галина Магулій. Вона, зокрема, зазначила, що на реалізацію цих проєктів планується залучити всього 127,988 млн грн, в тому числі: з Державного фонду регіонального розвитку – 108,218 млн грн, місцевий бюджет – 19,769 млн грн.

«На сьогодні фінансовий ресурс ДФРР перерахований розпорядникам нижчого рівня, - повідомила Галина Магулій. – Касові видатки із ДФРР та місцевого бюджету складають 92,063 млн. грн. Водночас підготовлено для оплати акти виконаних робіт на суму 4,48 млн гривень. У випадку фінансування актів виконаних робіт, рівень освоєння коштів ДФРР складе 92 %».

Слід зазначити, що на сьогодні повністю завершено будівельні роботи на 11-ти об’єктах з 14 (5 шкіл, 3 садочки, 3 стадіони). Ведеться підготовка пакету документів для подачі в ДАБІ України з метою отримання сертифіката готовності об’єкта до експлуатації. Високий ступінь готовності на 3 об’єктах (дитячі садочки). 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!