Дві прикарпатки продавали в мережі неіснуючий товар


Фахівці Дністровського БУВР взяли онлайн-участь у семінарі з фінансування водної безпеки, який відбувся в рамках засідання Міжвідомчого керівного комітету Національного політичного діалогу з інтегрованого управління водними ресурсами в Україні. Під час заходу учасники обговорили посилення економічних і фінансових аспектів управління водними ресурсами в Україні, досвід ЄС та прогрес у рамках Програми «ЄС для довкілля: водні ресурси та екологічні дані». Також під час семінару йшлося про попередні результати оцінки сприятливого середовища в Україні для фінансування водних ресурсів та внутрішнє фінансування водопостачання в Україні.

В ході слідчих дій правоохоронці встановили, що 23 та 28-річні мешканки області протягом тривалого часу у соціальній мережі створили кілька фейкових сторінок, де виставляли на продаж (одяг, крісла-кокони, пуфи, тощо). Основна умова покупки була повна або часткова передоплата.

Однак, після надходження коштів на банківські рахунки аферисток, останні блокували користувачів, а товар клієнти так і не отримували. Жертвами шахрайок стали близько 20 громадян із різних областей України, загальна сума збитків понад 40 тисяч гривень.

Під час обшуку в помешканні зловмисниць оперативники виявили ряд речових доказів їхньої злочинної діяльності. Серед вилученого: мобільні телефони, сім-карти, банківські платіжні карти, чорнові записи.

Обом фігурантам слідчі повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України. Йдеться про шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому. За скоєне підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Наразі правоохоронці встановлюють остаточну кількість потерпілих та суму завданих збитків. 

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!