Двоє депутатів Івано-Франківської облради склали повноваження
16 Лютого 2024, 14:13
![](https://blitz.if.ua/local/news/243497/Знімок%20екрана%202024-02-16%20о%2010.47.00.png)
16 лютого Івано-Франківська обласна рада провела чергове засідання. Депутати розглянули понад 40 питань.
На початку сесії голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич повідомив, що двоє обранців написали заяви про складання депутатських повноважень, інформує кореспондентка "Бліц-Інфо".
Це Оксана Когут з «Батьківщини» та Віктор Шевченко з фракції «За майбутнє».
«Дякую Віктору Леонідовичу за ефективну, конструктивну роботу в складі постійної комісії та президії. Також, згідно з заявою Віктора Леонідовича, вносимо зміни до складу президії обласної ради і вводимо в її склад Ліліану Гораль», - сказав голова.
Депутати підтримали такі рішення.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)