Екскурсія "Загадки липової алеї"
![](https://blitz.if.ua/local/news/237518/347417909_265200459401723_8549700351400123939_n.jpg)
4 червня на екскурсію вас запрошує один з кращих екскурсоводів міста Тетяна Воскобойнікова. Вона проведе екскурсію вулицею Шевченка, яка є однією з найстаріших та найкрасивіших вулиць міста.
У розпал сонячних днів - саме час пройтися затишною і атмосферно Липовою вулицею (сучасна вул. Т. Г. Шевченка) до парку та міського озера.
Під час екскурсії ви почуєте цікавинки і легенди цієї вулиці, історію її розкішних будинків і людей, які мешкали у них. А також дізнаєтесь історію створення парку і озер.
Чекаємо вас 4 червня о 12:00 біля Ратуші.
У випадку повітряної тривоги час екскурсії буде зміщено! Про новий час початку екскурсії будемо повідомляти на сторінці!
Нагадуємо, що екскурсії відбуваються за добровільною оплатою. В кінці мандрівки кожен зможе залишити суму, яку вважає за потрібне, а екскурсовод в свою чергу частину цих коштів (мінімум 50% від суми) переведе на допомогу ЗСУ
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!
![](/local/banner/Спекотні_728х90.jpg)