Фільм прикарпатця про футбол номінували на AIPS Sport Media Awards 2022


Фільм Володимира Мули з Городенки "Нація футболу" номіновано на AIPS Sport Media Awards 2022.

Документальна стрічка боротиметься за найвище міжнародне визнання у галузі спортивних медіа. Проект номіновано на здобуття AIPS Sport Media Awards 2022 у категорії Video Documentary, повідомило ДержКіно України.

"Шанс вибороти перемогу для України у галузевій премії AIPS Sport Media Awards — чудова новина для всієї нашої команди. Переконаний, що "Нація футболу" припаде до душі міжнародному журі та складе конкуренцію проектам від провідних світових мовників", — зазначає продюсер картини Володимир Мула.

Оголошення результатів та церемонія нагородження відбудеться в Сеулі 9 травня 2023 року. Повний перелік довгого списку AIPS Sport Media Awards 2022 у категорії Video Documentary можна переглянути на сайті AIPS.

Картина "Нація футболу" розповідає історію становлення української збірної по футболу, реконструюючи події завдяки ретельній роботі з архівами, зйомками бекстейджу та ексклюзивними зірковими інтерв'ю від Андрія Шевченка, Олега Блохіна, Йожефа Сабо, Артема Мілевського, Олександра Зінченко, Олександра Шовковського, Руслана Ротаня, Андрій П'ятова, Леоніда Буряка та інших зірок українського футболу.

"Нація футболу" створена Teleprostir Studio за підтримки Державного агентства України з питань кіно й Міністерства культури та інформаційної політики України.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!